Instrukcja jak "Kręcić kilometry"

Instrukcja jak „Kręcić kilometry”

Dziękujemy za zainteresowanie akcją „Kręć Kilometry”.

Otrzymujemy zapytania jak się zarejestrować aby kilometry były naliczane, zrobiliśmy mały poradnik.

1. Wchodzimy na stronę www.kreckilometry.pl i klikamy „Zarejestruj się”.

2. Można zarejestrować się klikając w ikonkę Facebooka, ale NIE POLECAMY tej metody, sprawdzoną metodą rejestracji jest kliknięcie w przycisk „Zarejestruj się przez e-mail”.

3. A – podajemy własny adres e-mail, B – wpisujemy hasło (zamiast wpisywanych znaków widoczne będą kropki), zaznaczamy okienka przy wszystkich zgodach, C- wciskamy przycisk „Kolejny krok”.

4. Jeżeli chcemy brać udział w losowaniu nagród, wpisujemy swoje dane w tabelce A, B – wciskamy przycisk „Kolejny krok”.

5. Jest to najważniejszy krok ! W tabelce A wybieramy z rozwijanych list – pomorskie – Nie ma twojego miasta – wpisujemy Hel. B- wciskamy przycisk „Kolejny krok”.

6. W tym punkcie musimy wykazać się twórczością, trzeba dokończyć zdanie „Gdyby nie rower, to….?” Naszą odpowiedz wpisujemy do tabelki A, B – wciskamy przycisk „Kolejny krok”.

Nie można pominąć odpowiedzi w tabelce A.

7. Wskazujemy miejsce na stojaki, my wybieramy Bulwar Nadmorski, ale możesz wybrać na mapie dowolne miejsce (oczywiście na terenie Helu), Przybliż mapę, naciśnij w wybrane miejsce. Możesz pominąć ten krok, zaznacz C – „Nie chcę teraz wskazywać miejsca na stojaki”. B – wciskamy przycisk „Kolejny krok”.

8. I to już koniec, jeżeli wszystko zrobiłeś jak trzeba, Twoje kilometry będą doliczane dla naszego miasta, a Ty weźmiesz udział w losowaniu nagród.

TERAZ TRZEBA POBRAĆ APLIKACJĘ NA TELEFON.

Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie wybieramy zaloguj się (nie musimy się rejestrować w aplikacji). Jako login i hasło podajemy adres e-mail i hasło, które wpisaliśmy w punkcie 3.

Jeżeli wcześniej zarejestrowaliśmy się przez aplikację w telefonie (a nie przez stronę WWW), musimy się wylogować i zalogować ponownie przy użyciu loginu i hasła z punktu 3.

Pamiętajcie aby w telefonie włączyć GPS lub lokalizacje.

I już jesteście gotowi do „Kręcenia Kilometrów” dla naszego miasta.

Statystyki można oglądać na stronię kreckilometry.pl/stojaki#ranking


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *