III EDYCJA MARSZU NA ORIENTACJĘ SZPERK

III EDYCJA MARSZU NA ORIENTACJĘ SZPERK

Trwają już zapisy na III edycję Marszu na Orientację Szperk. Oprócz niezwykłego miejsca, w którym się odbywa jest to również ciekawa lekcja historii, którą można zrozumieć poprzez bezpośredni kontakt z miejscami, które pisały historię XX wieku. Przy punktach na uczestników czekają różne atrakcje. W poprzednich edycjach była to strzelnica, zjazd na linie i quiz historyczny w muzeum. Organizatorzy zapewniają, że w tym roku czekają nowe, oryginalne atrakcje na punktach. Na zakończenie Marszu przewidziane jest ognisko wraz z oficjalną dekoracją zwycięzców.

Zapraszamy do zapisania się na tegoroczny Marsz na Orientację Szperk 2014, który odbędzie się 09 sierpnia 2014. Do wyboru organizatorzy przygotowali trasę Małą Pętelkę przeznaczona dla osób w każdym wieku i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mapą, a także Dużą Pętlę, trasę dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, które startowały już w podobnych imprezach.Szczegóły tras Marszu i warunki zapisów odnajdą Państwo na stronie

Marsz na Orientację Szperk na dobre wpisał się w cykl imprez odbywających się na półwyspie. W tym roku mamy nadzieję zebrać jeszcze większą liczbę uczestników! Zapraszamy!

Marsz Szperk organizuje Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL wraz ze współpracą Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *