Relacja z Dnia Matki w Helu

Relacja z Dnia Matki w Helu

Ufff. To był aktywny dzień. Najpierw wycieczka rowerowa, potem o północy mecz w piłkę naszego Stowarzyszenia kontra Reszta Świata, ale po kolei:

Tego dnia Stowarzyszenie zaplanowało na Dzień Matki wycieczkę rowerową. Na starcie zjawiło się ponad 30 osób, w tym wiele dumnych Mam wraz z swoimi pociechami. Było naprawdę miło! Pojechaliśmy trasą niezbyt forsowną, około 10 kilometrów. Pogoda tego dnia była znakomita i wycieczka nie mogła się nie udać. Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL przygotowało wraz z Panem Norbertem Górskim dodatkowe atrakcje. Były zatem zawody w trzymaniu drążka, a także rzut granatem. Zabawa była znakomita, ale tego się nie da opisać, proszę zobaczyć galerię zdjęć poniżej. Na koniec było tradycyjnie – kiełbaski, grill, ognisko. Strudzeni cykliści mogli sobie spokojnie odpocząć i dzięki uprzejmości Muzeum Obrony Wybrzeża (czytaj Stowarzyszeniu Przyjaciół Helu) za darmo obejrzeć sale wystawowe i wziąć udział w dodatkowym konkursie w poszukiwaniu skarbów ukrytych w Muzeum. Dzień Matki spędzony aktywnie, razem i na rowerach wydaję nam się znakomitym pomysłem na spędzanie tego szczególnego dnia. Było świetnie – może za rok spotkamy się na wycieczce ponownie!

Nie był to jednak koniec tego dnia. Na zaproszenie Hali Widowiskowo Sportowej spotkaliśmy się przed 23:00, żeby zagrać w piłkę nożną na hali. Tego dnia Miasto Hel zorganizowało Noc Sportu. W ramach obchodów mieliśmy stoczyć poważny bój: Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL kontra Reszta Świata. Nie ma żartów. Broniliśmy naszego honoru pod naporem Reszty Świata, co nie udało nam się w pełni… przegraliśmy 5:8. Wielkie dzięki za zaproszenie, grało nam się wyśmienicie.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli tego dnia z nami! I raz jeszcze wszystkiego naj dla Mam 🙂

Źródło: alternatywnycypel.blox.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *