Połączenie sieci teleinformatycznych

Połączenie sieci teleinformatycznych

Szanowni Państwo, mieszkańcy Helu, drodzy Abonenci.

Z przyjemnością informujemy, iż dnia 11.04.2013r. dwie firmy świadczące usługi teleinformatyczne na terenie miasta Helu, HiSpeed oraz HelNet, połączyły się w jeden podmiot. Połączone firmy będą istnieć pod nazwą HiSpeed.

Wierząc powiedzeniu, że razem można więcej, łączymy nasze siły, aby utworzyć największą na półwyspie helskim sieć komputerową.

Klientów sieci HelNet pragniemy zapewnić, że usługa dostępu do internetu będzie świadczona nieustannie, a zmiany zostaną przeprowadzone w sposób nieuciążliwy dla użytkowników.

Będziemy kontaktować się z Państwem osobiście w najbliższych dniach, aby poinformować o połączeniu oraz szczegółach przedsięwzięcia.

Cieszymy się, że to wydarzenie doszło do skutku. Wspólnymi siłami łatwiej będzie nam zapewnić jeszcze lepszą jakość usług dla wszystkich mieszkańców Helu. Jako jeden duży operator lokalny będziemy w stanie jeszcze lepiej konkurować z operatorami ogólnopolskimi, co na pewno skutkować będzie korzyściami dla Państwa, naszych obecnych i przyszłych abonentów.

Wojciech Puchar

Damian Siwek


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *