Granicami Bez Granic III

Granicami Bez Granic III

To już trzecia edycja spotkań Granicami bez granic w Helu. Tym razem spotkamy się z Jackiem Jarosikiem, członkiem zespołu Team Bradziaga Platinium Oil.

Pan Jacek Jarosik opowie historię swoich podróży po bezdrożach Azji i Europy. O pustyniach Mongolii i Rosyjskich stepach. O tym jak przeżyć w samochodzie nagrzanym w słońcu do 60 stopni, kiedy w nocy temperatura spada do około zera. Jak wygląda całkowite zaćmienie słońca i jak przeżyć i przejechać tysiące kilometrów nie napotykając człowieka. O tym i znacznie więcej dowiesz się i zobaczysz na przygotowanej wystawie i projekcji foto na spotkaniu.

Spotkanie Granicami bez granic z Panem Jackiem odbędzie się 21.02.2013 r. w czwartek. Tym razem organizatorzy Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL zorganizowali ze względu na dużą popularność spotkań dwa terminy:

– o godz. 13:00 – spotkanie dla dzieci i młodzieży w w czytelni ZSO Hel,

– o godz. 18:00 – w Restauracji Kutter.

Oba spotkania są bezpłatne.

Jacek Jarosik pieszo, kajakiem, samochodem (własnej konstrukcji o nadwoziu z sam. Żuk) przebył tysiące kilometrów w poszukiwaniu miejsc odległych i bliskich, niecodziennych, odchodzących w przeszłość, niedostrzeganych. O miejscach, które zobaczył, przyrodzie, którą dotknął, spotkanych ludziach może opowiadać bardzo długo… Zdjęcia, które wspólnie robią, nie aspirują do kategorii fotografii artystycznej. To zapis w obrazie chwilowych emocji, dotyku piękna, czasem chwili. Chwili, której żal utracić – zapomnieć.

Spotkania Granicami bez granic w Helu wspierają: Urząd Miasta w Helu, Restauracja Kutter, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Cykliczne organizowane spotkania Granicami bez granic to inicjatywa Stowarzyszenia ALTERNATYWNY CYPEL dająca możliwość uczestnikom spotkań poznania interesujących ludzi i niemal namacalny udział w przygodzie.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *