21 Finał WOŚP w Helu

21 Finał WOŚP w Helu

Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL i Miasto Hel zaprasza na 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Helu. Tego roku bawimy się cały dzień, a wszystko po to, żeby pomóc zebrać środki finansowe na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Zwłaszcza ten ostatni cel warty jest podkreślenia – Fundacja WOŚP po raz pierwszy zainwestuje 50 % zebranych środków na opiekę medyczną seniorów, która tak bardzo potrzebuje wsparcia. Niech ten cel ułatwi porozumienie ponadpokoleniowe. Zjednoczmy się tego dnia w wspólnym celu czynienia dobra i świetnej zabawy!

Na początku przygotowano całą moc atrakcji w Hali Widowiskowo-Sportowej w Helu. O godz. 10 rozpoczniemy Turniejem Piłki Siatkowej uczniów gimnazjum ZSO Hel, następnie o godz. 11:30 na sportowo wybiegną na parkiet uczniowie z podstawówki ZSO Hel i… MAMY! Oj, będzie się działo. O godz. 12:00 blok sportowo-taneczny rozpocznie Pani Agnieszka Kohnke z ZUMBĄ dla dzieci. Zrobi się gorąco bo o godz. 13:00 wystąpi grupa taneczna kobiet z Trójmiasta – Studio Tańca RED POP Dance Creator. Trzy kwadranse później swoje umiejętności zaprezentują grupy z coraz bardziej uznanego STUDIA DANCE FLOW Daniela Choińskiego. O godz. 15:00 Helanie utworzą wielkie serce i powstanie wspólne zdjęcie dokumentujące 21 Finał WOŚP w Helu. Na koniec pierwszej części Panowie z Juraty i Helu zmierzą się w towarzyskim meczu siatkówki.

To jednak nie koniec zabawy! O godz. 18:00 rozpocznie się w Restauracji Kutter część wieczorna. Najpierw koncert niespodzianka, następnie fajerwerki w tradycyjnym światełku do nieba, a potem o 20:30 zagra coraz lepiej rozpoznawany zespół grający muzykę alternatywną z Trójmiasta – THE NOIZ. Jakby tego było mało, publikę pożegna swoim koncertem zespół ACRUM z Władysławowa.

Tego dnia wylicytujemy miejsca na statku, który wypłynie na wody Zatoki Puckiej z wielkim serduchem WOŚP na pokładzie. Wielka Orkiestra gra również nad Małym Morzem!

Cały dzień organizatorzy przewidują zabawy, konkursy i oczywiście licytacje. Przyjdź, wspomóż, baw się dobrze. Sie ma!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *