I Marsz na Orientację Szperk 2012 już za nami

I Marsz na Orientację Szperk 2012 już za nami

11.08.2012 roku odbył się I Marsz na Orientację Szperk 2012. Pierwsi uczestnicy pojawili się na starcie około godz. 8:00. Punktualnie o 09:00 ruszyły pierwsze zespoły na Dużą Pętle. Łącznie na wymagającą trasę wybrało się 28 osób zgrupowanych w 9 drużynach. O 11:00 ruszyła natomiast krótsza trasa Mała Pętelka, która jak się okazało, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Ponad 40 osób w różnym wieku zgrupowanych w 16 drużynach ruszyło na kilkunastu kilometrową trasę. Wiele radości organizatorom sprawił fakt, że uczestnicy Marszu przyjechali z całej Polski – Śląska, Małopolski, Kujawsko-Pomorskiego, oczywiście licznie reprezentowany był Gdańsk i Gdynia.

Na punktach na uczestników czekała moc atrakcji – strzelnica, quiz do rozwiązania w muzeum, zjazd na linie. Największe jednak zdumienie i podziw budziły punkty ustawione na zapomnianych, zagubionych w lesie, a jakże ciekawych pozostałościach militarnych Półwyspu Helskiego.

Tak wygląda punktacja drużyn I Marszu na Orientację Szperk:

Duża Pętla:

– The Vagabundas – 130 pkt; Dzikie Ryjówki – 123 pkt; Albatros – 105 pkt; Ziemia Pucka INFO; 105 pkt – Masońska Loża Bobrów; 89 pkt; Biegnę bo lubię – 4 pkt; Dzikie bobry i żelka – -50 pkt; AC – nieklasyfikowani

Mała Pętelka:

– IP – 150 pkt; Inicjatywa Wąbrzeźno – 150 pkt; Oposy z Jawora – 130 pkt; 50% SBKW – 130 pkt; WWW.FREGARA-HEL.pl – 130 pkt; Szaleńcy – 120 pkt; Madryt – 79 pkt; Drużyna A – 72 pkt; Schab BK – 70 pkt; Dżemolki – 67 pkt; Mewy – 65 pkt; Skaczące kangury – 62 pkt; Prawdziwa Masońska Loża Bobrów – 40 pkt; P&T – 11 pkt; Dwa KC – -118 pkt; Toy Toy – -390 pkt;

Wieczorem przy ognisku na terenie HEL Kampu rozdysponowaliśmy nagrody dla zwycięzców i dla drużyn wylosowanych w loterii. Ognisko było niezwykle przyjemne, stawiło się większość uczestników i bawiła się razem z nami do późnych godzin wieczornych.

Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL dziękuje serdecznie wszystkim za udział w Marszu, za świetną zabawę i nowe znajomości. Wiele ciepłych słów skierowanych było do nas po Szperku – chcemy się odwdzięczyć tym samym – to był naprawdę niezwykły dzień dzięki Wam. W pamięci pozostanie u nas na długo.

Wielkie słowa podziękowania również dla naszych partnerów, dzięki którym wszystko mogło przebiegać właśnie w taki sposób. Dziękujemy Miastu Hel, MZKS Hel, Hel Kampowi, Restauracji Kutter (bardzo chwalone pyszne jedzenie!), Restauracji Checz za bony dla zwycięzców, patronom medialnym imprezy i wszystkim tym, którzy wspomogli naszą inicjatywę.

Tradycyjnie, ale to trzeba napisać – do zobaczenia za rok!

Stowarzyszenie ALTERNATYWNY CYPEL


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *