Wirtualny Hel

OSTATNIE WPISY

         

Instrukcja jak "Kręcić kilometry"

1

 

Dziękujemy za zainteresowanie akcją „Kręć Kilometry".

 

Otrzymujemy zapytania jak się zarejestrować aby kilometry były naliczane, zrobiliśmy mały poradnik.

 

1. Wchodzimy na stronę www.kreckilometry.pl i klikamy „Zarejestruj się".

2. Można zarejestrować się klikając w ikonkę Facebooka, ale NIE POLECAMY tej metody, sprawdzoną metodą rejestracji jest kliknięcie w przycisk „Zarejestruj się przez e-mail".

3. A – podajemy własny adres e-mail, B – wpisujemy hasło (zamiast wpisywanych znaków widoczne będą kropki), zaznaczamy okienka przy wszystkich zgodach, C- wciskamy przycisk „Kolejny krok".

4. Jeżeli chcemy brać udział w losowaniu nagród, wpisujemy swoje dane w tabelce A, B – wciskamy przycisk „Kolejny krok".

5. Jest to najważniejszy krok ! W tabelce A wybieramy z rozwijanych list – pomorskie - Nie ma twojego miasta – wpisujemy Hel. B- wciskamy przycisk „Kolejny krok".

6. W tym punkcie musimy wykazać się twórczością, trzeba dokończyć zdanie „Gdyby nie rower, to....?" Naszą odpowiedz wpisujemy do tabelki A, B – wciskamy przycisk „Kolejny krok".

Nie można pominąć odpowiedzi w tabelce A.

7. Wskazujemy miejsce na stojaki, my wybieramy Bulwar Nadmorski, ale możesz wybrać na mapie dowolne miejsce (oczywiście na terenie Helu), Przybliż mapę, naciśnij w wybrane miejsce. Możesz pominąć ten krok, zaznacz C - „Nie chcę teraz wskazywać miejsca na stojaki". B - wciskamy przycisk „Kolejny krok".

8. I to już koniec, jeżeli wszystko zrobiłeś jak trzeba, Twoje kilometry będą doliczane dla naszego miasta, a Ty weźmiesz udział w losowaniu nagród.

 

TERAZ TRZEBA POBRAĆ APLIKACJĘ NA TELEFON.

Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie wybieramy zaloguj się (nie musimy się rejestrować w aplikacji). Jako login i hasło podajemy adres e-mail i hasło, które wpisaliśmy w punkcie 3.

Jeżeli wcześniej zarejestrowaliśmy się przez aplikację w telefonie (a nie przez stronę WWW), musimy się wylogować i zalogować ponownie przy użyciu loginu i hasła z punktu 3.

Pamiętajcie aby w telefonie włączyć GPS lub lokalizacje.

 

I już jesteście gotowi do „Kręcenia Kilometrów" dla naszego miasta.

Statystyki można oglądać na stronię kreckilometry.pl/stojaki#ranking

 

Licznik gości

DziśDziś306
WczorajWczoraj523
Ten tydzieńTen tydzień829
Ten miesiącTen miesiąc12564
WszystkichWszystkich3230997
Witaj: 3.229.142.175

Logowanie albo Rejestracja

Logowanie