Wirtualny Hel

OSTATNIE WPISY
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Protokoły z sesji Rady Miasta
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Protokoły z sesji Rady Miasta

Protokoły z sesji Rady Miasta 31-07-2014 16:41 #4471

• bolek
  • Młodszy forowicz
Mam pytanko, dlaczego zaprzestaliście umieszczania protokołów sesji RM na BIP, ostatni jest z 29 maja, a mamy sierpień (jutro) ?

Odp: Protokoły z sesji Rady Miasta 04-08-2014 20:31 #4475

• nowy
  • Świeżak
Na te pytanie też nikt nie raczy odpowiedzieć.

Odp: Protokoły z sesji Rady Miasta 04-08-2014 21:52 #4476

• bolek
  • Młodszy forowicz
Jakoś mnie to nie dziwi, po początkowym zainteresowaniu Radnych tym forum (które zresztą sami założyli) rzadko ktoś tu zagląda. Moje pytanie w temacie meleksów doczekało się cząstkowej odpowiedzi po roku, a końcowej odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Dlatego pytam o protokoły z sesji, może się coś dowiem. Biuletyn informacyjny przestał się ukazywać, "Helska Bliza" chyba też, protokołów nie ma, na Forum żadnych informacji nie ma. Ktoś wie co się dzieje w tym Helu ?

Tak na marginesie, to strona wirtualnyhel.pl aktualizowana była ostatni raz w czerwcu zdaje się. Czy u nas musi być odwrotnie niż w całej Polsce, im bliżej wyborów tym mniejszy dostęp do RM i Radnych ? Nawet informacji o dyżurach nigdzie nie można znaleźć !
Ostatnio zmieniany: 04-08-2014 21:56 przez bolek.

Odp: Protokoły z sesji Rady Miasta 06-08-2014 10:36 #4477

Słowem wstępu. Portal powstał głównie z myślą o mieszkańcach i w celu usprawnienia komunikacji z radnymi. Od samego początku w zamyśle była idea by w pracach portalu uczestniczyli wszyscy radni. Niestety, tak jak zaczęliśmy z Marcinem, tak sami zostaliśmy. Dwa pierwsze lata wszystko funkcjonowało sprawnie. Rok temu nastąpił boom Facebookowy dla którego nie jesteśmy żadną konkurencją. Druga przyczyna spadku zainteresowania (przynajmniej moim zdaniem) było wyparcie problemów i spraw bieżących przez tematykę fotograficzno - historyczną, ogloszenia prywatne, które nie powinny być w ogóle zamieszczane na forum. Od początku twierdzilem, że te tematy powinny mieć swój oddzielny dział. Takie nagromadzenie tematów powodowało spychanie bardziej istotnych z tablicy. Kilkukrotnie zachęcałem do powrotu do korzystania z portalu pisząc o tym również na FB. Niestety, kilka tygodni obserwacji spowodowaly, że ja również coraz rzadziej zaglądałem na WH. Skoro jednak coś sie zaczęło dziać wracam do stalego podglądu i przechodzę do meritum:
1. Protokoły- do końca tygodnia będzie opublikowany z ostatniej sesji. Oczywiście jeszcze nie zatwierdzony ponieważ protokół jest zatwierdzany na następnej sesji po jego sporządzeniu. do tego można dołączyć zmiany w funkcjonowaniu strony miasta.
2. Meleksy - myślałem, że wszystko co wiedziałem przekazałem, jeśli nie proszę o powtórzenie pytania.
3. Biuletyn wydaje Burmistrz - w lipcu i sierpniu się nie ukazuje. we wrześniu kolejny numer (czerwcowy jest dostępny)
4. Helska Bliza zaprzestała publikacji z powodu braku chetnych do jej prowadzenia chociaż tacy byli poszukiwani.
5. Nie sądzę, że dostęp do mnie jest utrudniony, wręcz przeciwnie. Można sie umówić w każdej chwili, nie mam wyznaczonych dni ani godzin. Za pozostałych radnych nie moge brać odpowiedzialności.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Marcin Daraż, Marek Chroń
Wygenerowano w 0.44 sekundy

Logowanie albo Rejestracja

Logowanie