Wirtualny Hel

OSTATNIE WPISY
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

OW - ratunku :)
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: OW - ratunku :)

OW - ratunku :) 15-03-2016 15:50 #4608

Hej wszystkim! Pilnie potrzebuję Waszej pomocy. Planuję odwiedzić Hel w wakacje, nacieszyć oko, ciało i duszę helskim klimatem. Wybrałam sobie już ośrodek wczasowy... i tu pojawia się problem. Chciałam sprawdzić wiarygodność strony internetowej tego OW, ale zewsząd napotykam schody w górę (optymistycznie rzecz biorąc: może trafię do nieba^^). Jeden telefon został zlikwidowany, do drugiego się nikt nie zgłasza. Dzwoniłam do punktu informacyjnego turystyki na Pomorzu... odesłano mnie do UM w Helu, tam pani połączyła mnie z jakimś panem, a pan skierował na stronę internetową, na której nic nie znalazłam
Przyznaję, że szkoda byłoby mi wpłacić pieniądze na fikcyjne miejsce, a na stacji oznajmić gromadzie młodzieży, że zostaliśmy wyrolowani jak pięciolatki na cukierki. I teraz moje 2 pytania:

1) czy ktoś zna aktualną stronę internetową, gdzie mogę sprawdzić wiarygodność oferty
2) czy ktoś byłby zainteresowany w wiadomości prywatnej poinformować mnie, czy OW nadal działa, ewentualnie podać aktualnyy kontakt?

Ze względu na regulamin wolę podac nazwę OW na prv. Dziekuję i pozdrawiam :3

Odp: OW - ratunku :) 16-03-2016 09:14 #4609

Możesz tu napisać nazwę

Odp: OW - ratunku :) 16-03-2016 17:08 #4610

A to klawo!

Chodzi o były wojskowy ośrodek "Kormoran" przy ulicy Sikorskiego 20.
Dziś udało mi się zadzwonić na drugi numer... połączyło mnie z Trójmiastem. Ewidentnie coś tu nie gra.
Przyznam, że bardzo się napaliłam na ten obiekt, głównie za sprawą obiecanych 2 prywatnych plaży oraz klimatu PRL.

Do rzeczy: czy ten obiekt jeszcze funkcjonuje, czy został zlikwidowany? A może dane teleadresowe dostępne w sieci są nieaktualne?

Odp: OW - ratunku :) 16-03-2016 21:05 #4611

• mirka90
  • Złoty forowicz
a skąd taki upór? jedyny na pewno nie jest więc jak sa jakieś niepewne sytuacje to rezygnuję
mirka90

Odp: OW - ratunku :) 17-03-2016 07:57 #4612

• nowy
  • Świeżak
Witam, trzeba dzwonić do wzw Jantar bo ow kormoran jest ośrodkiem sezonowym i podlega po wzw Jantar i tam można dokonać rezerwacji.
Za tę wiadomość podziękował(a): Franka81

Odp: OW - ratunku :) 17-03-2016 14:15 #4613

Właśnie ze względu na prywatne plaże i klimat z PRL. Normalnie też bym zrezygnowała, ale że mam możliwość zweryfikowania oferty, to z niej korzystam. Oferta była na jakiejś bzdurnej stronie, która nie była stroną oficjalną. Wszystko sie wyjaśniło dzięki nowemu

Nowy - dziękuję serdecznie, udało mi się dzisiaj dotrzeć do strony, na której widniały obiekty podległe WZW Jantar

Przy okazji... jest mi bardzo miło być forumowiczą numer 666! : D
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 17-03-2016 14:22 przez Franka81.

Odp: OW - ratunku :) 18-05-2016 16:18 #4625

ja 2 lata temu byłem, polecam
w tym toku robie remont i wymieniam wiec nie bedzie wakacji
Ostatnio zmieniany: 25-05-2016 19:04 przez Marcin Daraż.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Marcin Daraż, Marek Chroń
Wygenerowano w 0.81 sekundy

Logowanie albo Rejestracja

Logowanie