Wirtualny Hel

Błąd
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
  • Kunena Błąd wewnętrzny: Proszę o kontakt z administratorem serwisu aby rozwiązać ten problem!
OSTATNIE WPISY
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Gdzie i jak w tym roku spędzaliście wakacje?
(0 przeglądających) 
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Gdzie i jak w tym roku spędzaliście wakacje?

Gdzie i jak w tym roku spędzaliście wakacje? 29-08-2015 22:39 #4577

• Messy
  • Świeżak
Ja byłam w Juracie i bardzo aktywnie spędziłam całe 2 tygodnie. Postanowiłam zapisać się do szkoły sportów wodnych. Zdecydowałam się na naukę windsurfingu. Jestem niezmiernie zadowolona. Nawet nie podejrzewałam, że tak dobrze mi pójdą pierwsze lekcje. Było niesamowicie, zakochałam się w tym sporcie. Prawie codziennie uczęszczałam na nauki do szkoły polsporty.pl, gdzie spotkałam się z samymi profesjonalistami, którzy bardzo dokładnie i serdecznie wszystko mi objaśniali. Wieczorami spacerowałam po plaży bądź czasem po mieście i chcąc coś przekąsić wpadłam jednego dnia do restauracji Czary Mary, w której można naprawdę bardzo dobrze zjeść. Byłam tez raz w parku linowym, który też był świetną atrakcją, o dziwo przeszłam całą trasę i to bez żadnych komplikacji , Również udało mi się pójść na kabareton, na którym ubawiłam się po pachy. Moje wakacje uważam za udane. A jak było/jest u Was?

Odp: Gdzie i jak w tym roku spędzaliście wakacje? 14-05-2018 12:58 #4689

• Drakona
  • Świeżak
U mnie w ubiegłym roku padło na Gdańsk-Jelitkowo. Ekstra lokalizacja. Mnóstwo rzeczy do roboty. Polecam.

[Gamera.pl]
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Marcin Daraż, Marek Chroń
Wygenerowano w 0.39 sekundy

Logowanie albo Rejestracja

Logowanie