Wirtualny Hel

OSTATNIE WPISY
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Jak kitesurfing to gdzie?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak kitesurfing to gdzie?

Jak kitesurfing to gdzie? 16-05-2016 11:24 #4623

• Zbyszek
  • Świeżak
Witam wszystkich. Chciałbym wybrać się w te wakacje z rodziną na Hel. Dzieci ciągle męczą mnie o zapisanie ich na kurs kitesurfingu. Znalazłem w internecie tą szkołę surftofly.com/. Czy ktoś z Was był? Zależy mi szczególnie, żeby byli cierpliwi i mili instruktorzy no i cena nie była zbyt duża. Pozdrawiam

Odp: Jak kitesurfing to gdzie? 02-08-2016 11:19 #4627

• maciej
  • Świeżak
Jak chcesz zacząć przygodę z kitem, to najlepiej weź udział w konkursie, który organizuje właśnie Polo Market. Z tego co widziałem można wygrać 10 tygodniowych pobytów na Helu łącznie z ćwiczeniami kitesurfingu, które prowadzi Viktor Borsuk.

W regulaminie napisali, że zgłoszenie konkursowe powinno zawierać jakieś własne zdjęcie związane ze sportem i kopię paragonu potwierdzającą jednorazowy zakup w PoloMarkecie na kwotę min. 30 zł. Można wysyłać zgłoszenia do 16 sierpnia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Potem odbywa się głosowanie przez aplikację (ach te formalności)

To chyba obecnie najlepszy sposób żeby zacząć swoją przygodę, a jednocześnie nie martwić o pieniądze
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Marcin Daraż, Marek Chroń
Wygenerowano w 0.35 sekundy

Logowanie albo Rejestracja

Logowanie