Wirtualny Hel

OSTATNIE WPISY
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

ładne miejsce
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: ładne miejsce

ładne miejsce 09-11-2014 15:17 #4510

TĘSKNIMY ALE WRÓCIMY ZA ROK
Za tę wiadomość podziękował(a): Marcin Daraż

Odp: ładne miejsce 09-11-2014 22:04 #4511

Zapraszamy

Odp: ładne miejsce 15-11-2014 21:28 #4514

• mirka90
  • Złoty forowicz
widziałam hel ok 20 lat temu , widziałem teraźniejszy, -wizualnie estetyczniejszy, na pewno dostępniejszy dla turysty-no i Ale- jak by mieszkańcy nie żyjący z turystki nie za bardzo pochwalają stan rozwoju . tęsknią za marazmem społecznym? Za izolacją od zgiełku? sezon trwa 2/3 miesiące . jednak nasza gospodyni wynajęła nam pokój ,a narzekała na trudności.na nowobogackich itp. czyli norma, jednak te głosy dało się słyszeć w kilku miejscach, co by nie było dotyczyły polityki -jednak tęsknią z czymś co minęło-czy żyło się lepiej? lżej?
mirka90

Odp: ładne miejsce 12-02-2015 16:46 #4530

• mirka90
  • Złoty forowicz
Witam , brak podobnego lematu a zakładać nowy watek zbędne, wiec dorzeczy- w tym roku około wakacji mamy plan udać się na wyprawę motorami po polskim wybrzeżu , oczywiście Hel obowiązkowy ,tu przejmuję wachtę jako ,,przewodniczka;; A pytanie to czy na samym helu jest możliwość w miarę legalnie rozbić kilka namiotów w zaciszu przyrody/na dziko? ok 5/7 motocykli na 1/2 nocek?
mirka90

Odp: ładne miejsce 13-02-2015 08:19 #4531

Z tego co mi wiadomo, to nie. Pozostają jedynie pola namiotowe.

Odp: ładne miejsce 16-02-2015 16:31 #4532

• mirka90
  • Złoty forowicz
szkoda, zanika taka fora turystyki -legalna . 4 lata wstecz byłam na podobnym objeździe, wtedy nocowaliśmy za ogródkami działkowymi ,od strony ulicy było budowane jakieś osiedle domków z tyłu spokój ,od stróża dostaliśmy wodę i mogłyśmy korzystać z toalety .w 2012 byłam na ogródkach działkowych w odwiedzinach u znajomej ,jeszcze względny spokój, ale sam cypel to już ,,Krupówki" może nocleg w szkole?- a do plaży kawał drogi-mam logistyczny dylemat.....
mirka90

Odp: ładne miejsce 19-03-2015 15:25 #4535

• mirka90
  • Złoty forowicz
witam , logistycznie jesteśmy zaplanowani, planowany czas ok 20 czerwca Puck, Hel Władysławowo-nocleg Chłapowo, Hel nam wypadł z noclegowania, będzie tylko objazdowo wokół polo . szkoda - tu mam żal do autorów ofert -bo nie pokrywają się z faktami ! np., oferta domu X wymienia standard pokoi i cenę- tam dowiadujemy się że znacząco wzrósł standard i cena jest o 40% wyższa ...... za czajnik... nie lubią motocyklistów ?
mirka90

Odp: ładne miejsce 02-03-2016 21:38 #4606

• mirka90
  • Złoty forowicz
Witam , w tym roku znowu zawitamy do helu w wrześniu na zlocie moto, zaproponowany plan logistycznie ciekawy , ale hel jak i w latach poprzednich odpada z noclegami, dlaczego? mój sentyment do helu jest okraszony częstymi uwagami innych uczestników (negatywnymi)i noclegi w Jastarni znowu....Być może jestem przewrażliwiona zeszłorocznym zlotem gdzie jako organizatorka musiałem ulec perswazji innych na korzyć Jastarni . I moja dygresja -czy zetknęliście się z niechęcią i arogancją właścicieli kwater? Czy SM helu faktycznie jest nastawiona negatywnie i upierdliwie na obce rejestracje? Sama byłam świadkiem na wręcz wulgarne zachowanie pani z kiosku obok dworca gdy zatrzymał się tam samochód.
mirka90

Odp: ładne miejsce 13-03-2016 19:53 #4607

Hel to najpiękniejsze miejsce w Polsce

Odp: ładne miejsce 02-11-2016 20:11 #4647

My z rodziną co roku odwiedzamy Hel i pobliskie miejscowości. Mamy rodzinę w tych stronach także często ją odwiedzamy z byle pretekstu
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Marcin Daraż, Marek Chroń
Wygenerowano w 0.93 sekundy

Logowanie albo Rejestracja

Logowanie